| Clodmod a întrebat:

As vrea sa fac o farsa dar nu stiu cum... Imi dati cateva idei, dar nu numai una, mai multe. Funda!

Răspuns Câştigător
| supersecreta a răspuns:

Iti zic 3 farse mai subtile 1.la scoala pui apa pe scaun si o sa para ca a facut pe el in fata intregii clase 2.suni cu numar ascuns adica diez31diez si spui ca are de platit o amenda de vreo 30.000.000. si iti dau un sfat sa te ti de gat cand vorbesti ca sa nu isi dea seama 3. ii scrii o scrisoare de dragoste cu numele unui/unei baiat/fate cunoscut/a de el/ea si ii spui in scrisoare ca vrei sa va sarutati maine. Funda

5 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Nu-ţi dăm.

| Brâncuşi a răspuns:

Pai...in primul rand fă ceva clasic si original, foloseste mintea si nu copia alte glume..in locul tau ma.a fi gandit singur.una este sa ti-o spuna cineva si una este sa o faci tu...Pai iti spun cam ce fac eu cand ma seaca un vecin, iau o galeata de vopsea ii dau pe usa, ii opresc curentul, ii dau cu muraturi, oua in geam si multe altelehappy Funda? si mai am dar ti le spun mai trzbig grin

| umbrax a răspuns:

Fa farse altundeva nu aici

| Clodmod explică (pentru umbrax):

Care e problema ta?

| umbrax a răspuns (pentru Clodmod):

Te intereseaza?