| Crisuu20 a întrebat:

As vrea sa imi spuneti ce v-ati pune in bagaj pentru 3 zile la munte (fiind zapada si avand voie cu laptop, sanii...). Vreau de toate de la igiena la haine. Ms, cel mai bun raspuns primeste funda! Si scuze categoria big grin

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Buna! pai sa incep asa:
IGIENA: o periuta de dinti,un tub mic de pasta de dinti, un sapun,un pachet de servetele fie pachetele dinalea de servetele mai mici,un prosop,deodorant de subrat, un parfum, daca esti fata zic sa nu iti mai iei machiaje, pentru ca e zapada totusi si nu o sa ai nevoie;

ELECTRONICE: laptop+incarcator+mouse puse intr-o geanta, telefonul cu incarcator, mp3, casti, ce mai ai tu.

HAINE: o geaca groasa, vreo 2 hanorace, tricouri, bluze cu maneca lunga, nu uita si de sosetele groase(cateva perechi), manusi, fular, niste colanti pe care eventual sa-i pui sub o pereche de pantaloni, si n-ar strica pentru o bataie in zapada si niste pantaloni de fas ca sa nu te uzi prea tare, cizme, si nelipsitele pijamale. De lenjeria intima nu cred ca e nevoie sa amintesclaughing. Poate o sa intre toate astea intr-o singura geanta. Distractie placuta! :*

5 răspunsuri:
| ILoveTacos a răspuns:

Lenjerie intima
Sosete
Trei tricouri(cand stai inauntru)
Trei bluze(cand iesi afara)
Un pulover
O jacheta
O geaca groasa
Pantaloni de ski(grosi, impermeabili)
O pereche de blugi grosi
Cizme de zapada
Cizme normale(in caz ca mergeti in oras)
O pereche de blugi normali
Pijamale groase
Pasta+periuta de dinti
Alte produse de igiena personala(creme, sapun, prosop...etc.)
Manusi
Caciula
Fular
Ochelari/masca de ski
Carti de joc
laptop+incarcator
sanie

Sa ai o excursie placuta! happy

| Never4ever a răspuns:

Pasta de dinti si periuta,pieptan,un pachet de servetele umede sau uscate,un deodorant,un parfum, laptop, incarcator, telefon, mp3 player si casti, o geaca, 2 perechi de pantaloni, cizme, manusi, fular, caciula... funda?

| lusinda99 a răspuns:

O geaca groasa,laptop,pantaloni,tricouri,bluze,pijamale groase,periuta de dinti, pasta de dinti, prosop, servetele, sosete, aparat foto, fular, caciula, cizme, telefonul, sampon, colanti, o carte, carti de joc, jurnalul (daca ai), manusi, perie, deodorant. Atat imi vine acum in minte. Sper ca te-am ajutat.

| Crisuu20 explică:

Am uitat sa mentionez ca merg fara parinti smug Cu un profesor si prieteni.

| Crisuu20 explică:

Imi place sa fiu foarte organizata, poate unora nu le place dar mie da! Imi plac raspunsurile voastre dar am sa aleg pe zi raspunsul castigator caci acum e cam tarziu pentru declarat!