| DarkChocolate94 a întrebat:

As vrea sa va intreb daca va place canalul Nickelodeon. Mie, una imi place la nebunie :* si e cel mai tare canal.
Am si eu niste intrebari pentru. voi: 1. Ce credeti despre acest canal
2.Ce seriale va plac de pe Nickelodeon?
3. Disney Chanel vs. Nickelodeon? :*

Răspuns Câştigător
| idontgiveafuck2344 a răspuns:

1.Nickelodeon,e cel mai tare. happy 2.Victoria,Icarly,Sponge Bob, Avatar, etc. 3.Nickelodeon.Pa pa :*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am observat că pe Nickelodeon se dă SpongeBob. În rest, nu am văzut altceva prea interesant.

| Ionut165 a răspuns:

1.Nickelodeon e un canal bun si cu desene frumoasa
2.Victoria in lumina reflectoarelor, Sponge Bob, Pinguinii madagascar
3. Disney Chanel e mai bun

| Ptm_Chrys_1997 a răspuns:

Chiar crezi ca lumea intra la pc, vede intrebarea asta si ce crezi ca face? Se spanzurawinking