| VladMaxim a întrebat:

As vrea si eu un admin pe un server de CS va rog frumos care aveti vreun server de cs va rog contactati-ma. Am experienta in adminaj, fac ore pe server, fac reclama la server pe : facebook, yahoo, metin, servere de sa-mp, halflife sunt disponibil sa stau toataziua pe server ca admin MULTUMESC! id de mess : goodcss16@yahoo.com

1 răspuns:
| Adrian97Adrian a răspuns:

Poti lua admin simplu pe serverul de samp : zm.bestarena.ro sau dr.laleagane.ro, sper ca stii ce moduri sunt.
Sper ca te-am ajutat.