| anonim_4396 a întrebat:

tPu! As vrea sugestii de jocuri pe facebook. Sa fie frumoase, si distractive. Inafara de cityville, farmville, the sims social sau barn buddy. Ceva mai interesant.
FUNDA!

6 răspunsuri:
| camifgtjfjtyfmh a răspuns:

It girl, millionar city,happy aquarim, fish vile, zombie lane, army attak, etc numi vin acum toate in minte

| oNaDy a răspuns:

Incearca neosaurs laughing esti un dinozaur si faci misiuni pe acolo si la nivelu 10 evoluezi in ce vrei tu laughing...ai mai putea juca gourmet ranch, millionaire city, csi crime city, the smurfs&co, dreamland, it girl.

| Rebecaaa29 a răspuns:

PetVille, FishVille... Funda?

| RANGE a răspuns:

Top Eleven-Be a footbal manager, Zombie Lane, Soccer fame arena

| xyz111 a răspuns:

Empires & aliens

| mEr a răspuns:

Monster galaxy