| Mirunaxa a întrebat:

happy Astazi am gasit sub un capac de Coca-Cola scris cuvantul "magie" si pe ambalaj scrie ca am castigat un pahar original Coca-Cola. Nu gasesc niciun fel de regulament care sa ma ajute sa "obtin" premiul. Stiti cum l-as putea retrage?

Răspuns Câştigător
| Stella17 a răspuns:

Buna ca sa castigi un pahar coca cola trebuie sa ai cuvintele craciun familie si magie cand le ai te duci la magazin si le arati cei de acolo iti dau paharul sau iti spun cum il primesti sau unde sa te duci ca sa il iei.

5 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Ca sa castigi paharul ai nevoie de 3 capace. Magie+familie+craciun. Premiile se ridica din magazinele participante la promotie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai iti trebuie totae 3 capacele cu magie familie si craciun iar apoi te duci cu ele la un magazin si daca nu ti-l da acolo iti ca zice de unde sa iei premiul.

| xXdoareuXx a răspuns:

Pe langa cuvantul magie trebuie sa mai ai si cuvintele familie si craciun. si cu aceste 3 capace trebuie sa te duci la orice magazin care primeste acele pahare

| ovidiu8msn a răspuns:

Regulamentul in gasesti pe siteul Coca-cola sau la numarul de telefon scris pe eticheta sucului. Info-line.

| gabi13579 a răspuns:

Eu stiu ca iti trebuie 3 capace cu cuvintele craciun magie si familie. cu ele te duci la magazin si revendici premiul