| GeOrGiAnA_7466 a întrebat:

Buna TPU...Cam cat m'ar costa un Samsung Galaxy ACE la orange la reinnoirea abonamentului? Sau de unde l'as putea lua mai ieftin fara abonament? Este bun telefonul?

3 răspunsuri:
| eugeneuu a răspuns:

Buna, nu stiu cat este la Orange, eu l-am luat de pe eMAG cu 10 mil jum si iti spun ca aici este cel mai ieftin si cel mai de incredere www.emag.ro. Despre tel pot sa iti spun ca este de nota 10 calitate/pret, sunt f multumit d el dar o singura chestie este najpa la el, bateria este cam najpa, tine cam putin

| eugeneuu a răspuns:

Uite link, acum este 970 lei, transport gratuit, azi faci comanda, a doua zi il ai
http://www.emag.ro/......k--p103047