| Darius_5909 a întrebat:

Caut niste jocuri cu armata faine care sa mearga pe placa video de 512mb. Dau fundita la cel mai frumos joc.big grin

1 răspuns:
| monykue a răspuns:

Pai incearca call of duty eu l-am ajut in PC e ok jocul sau incearca battlefield exista mai multe versiuni iar preferatul meu e return to castle wolfenstein app pe asta nu poti sa il termini dk nu te ajuta cineva care stie are vreo 20 si ceva de misiuni sper sa iti placa jocurile love struck