| Adina a întrebat:

Ce mesaje de prietenie/teste pentru hi5 stiti?
fundita.:]

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| yunnyaaa a răspuns:

-Un prieten adevărat vede prin inima ta şi este încă acolo pentru a o face sa bată! day dreaming
-Prietenii buni sunt ca stelele.Chiar daca nu ii vezi, poti fi sigur ca sunt intodeauna cu tine! day dreaming
-Un prieten vede tristeţea din ochii tăi, în timp ce ceilalţi se lasă păcăliţi de zâmbetul tău. : x
-Persoanele speciale nu se cauta` love struck Ele vin singure` love struck!
-Prietenii sunt acei oameni rari care te întreabă ce mai faci şi apoi aşteaptă să audă răspunsullove struck
-Un prieten adevarat crede in tine atunci cand tu ai renuntat sa mai speri.
-Ea mi-a fost alaturi zile bune si nopti grele day dreaming.
-Pentru ca prietenia ta este cel mai frumos dar`!love struck
-Un prieten adevarat seamana cu ea love struck
-Pentru ca ea imi vede prima lacrima, pe a doua o sterge, iar pe a treia o opreste; x
-Un iubit te poate injunghia in inima, un strain in fata, un prieten pe la spate. Dar prietenii adevarati nu poarta cutite la ei.
-Un prieten adevarat e greu de gasit, si mai greu de parasit si imposibil de uitat.
-Prietenia este ca relatia dintre mana si ochi. Cand mana se raneste, ochii plang. Si cand ochii plang, mana le sterge lacrimile.
-Uneori este greu.Trebuie să ştii cine eşti. Iar eu ştiu cine eşti: Cea mai bună prietenă a mea.love struck
-Ea e langa mine cand problemele sunt multe.Si tot ea e singura care are rabdare sa ma asculte.love struck
-Un prieten e acela care rămậne lậnga tine chiar daca ĭn acel moment şi.ar dori să fie altundeva. love struck
-EA mi-a fost de fapt în viaţă un înger păzitor, şi mi-a şters lacrimile atunci când plângeam de dor. love struck
-XPrietenii sunt ca si curcubeul: iti lumineaza viata dupa o furtuna!:X
-Ea a fost aici mereu, ca ajutor nu ca actor!love struck
-Prietenii sunt acele fiinte care sunt mereu alaturi de tine, nu doar atunci cand isi amintesc:X

sper sa-ti placa love struck

eu le ador =p~[iti doresc sa ai parte doar de prieteni adevaratibatting eyelashes]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Su eu caut mesaje noi de prietenie dar nu gasescsadsadsadsadsadsadsadcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine ati incerca sa compuneti voi ceva frumos care sa vina din sufletwinking :*:*