| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU... ce parere aveti despre telefonul samsung e250 as vrea sa imi cumpar si cei care au ce credeti despre el?:d

Răspuns Câştigător
| Tormentor a răspuns:

Parerea mea este ca e foarte misto si e la un pret accesibil. funda plzz?

3 răspunsuri:
| Kiiiissss a răspuns:

E super mistowinking

| Manuela15 a răspuns:

E chiar frumos si ey am avut si eun tel de asta e foarte bun dar acum mi-am luat un LG tribe:d chiar si frumos mosrlul si meniul mie chiar imi place:d

| MissChocolatte a răspuns:

Eu mi-am loat Samsung E2250 e ft misto love struck Mi l-am loat azi si imi place tongue