| ړײ a întrebat:

Buna TPU ce piscine sunt in chisinau, unde se afla si numarul lor unde sa le contactez si pretul

Răspuns Câştigător
| Natanail7 a răspuns:

La goa e misto este voucher care iti permite sa pleci la pret mai scazut http://ole.md/zone.php de aici procui vocherul funda?

2 răspunsuri:
| tinka1 a răspuns:

Mie imi place Niagara si Eco Sport. Sunt cele mai bune si curate, la Niagara poti sa platesti pe o zi intreaga, dar la Eco doar cel putin pe 1 luna ( 60€ ). Deci in lei moldovenesti calculeaza : 16, 86x60=1011 lei pe lunawinking

| Natanail7 a răspuns:

Funda
?