| Bububu01 a întrebat:

Cei care au intrat la un liceu de arte nu apar la admitere pe edu.ro? Daca nu, unde apar? Ofer vot si funda răspunsului ajutator.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Elevii care au fost admişi la liceele vocaţionale ( inclusiv cele de Arte ) NU sunt afişaţi pe listele de pe edu.ro sad

Ei sunt - sau mai exact - au fost afişaţi doar pe listele de la liceele respective, la Avizier!
Sau, dacă ai noroc, este posibil să-i găseşti pe site-ul Liceului "X" ( dacă are aşa ceva şi dacă au postat lista cu elevii admişi )...

Toate cele bune!