| notperfect a întrebat:

Buna TPU cine a citit cartea "piciul". va rog povestiti-mi si mie dar va rog cu amanunte.batting eyelashes nu dati rezumate de pe net ca acolo ii doar pe scurt. Dau funda + vot la cel mai bun raspuns. si la celelalte vot Ms

1 răspuns:
| BlueVik a răspuns:

Nu cred ca sunt prea multi care au citit-o, iar cei care au facut-o nu cred ca ar sta sa iti povesteasca cu amanunte pentru ca ai zis ca nu vrei rezumat big grin straight face sorry