| x0xandra a întrebat:

Buna tpu.Cine mai are cont pe webkinz sa-mi zica numele de utilizator ca sa-i adaug la prieteni.Numele meu de utilizator e X0xandreea.Pwphappy

Răspuns Câştigător
| Serena1993 a răspuns:

Victoras2001... a fost la un prieten de-al meu din cartier si cand mi l-a dat a avut doar pisicuta hymalaian si a zis ca mi-l da mie ca lui nu-i place animalul asta. si eu am mai complectat cu niste coduri de animale (vreo 3)si el si-a luat alt animal

joc webkinz de 1 an happy

e bine ca a fost de incredere si nu mi-a umblat la cont!happy

si eu te pup!kiss

2 răspunsuri:
| Serena1993 a răspuns:

Iti multumesc pentru funda! si o sa te bag la prieteni!:-X

| fifilini a răspuns:

Sara333333