| DeeeaNicoo1299 a întrebat:

Buna TPU cine stie unde pot gasi rezultatele de la cangurul povestilor 2011 ca nu le gasesc? VA ROGGG

2 răspunsuri:
| TheCritic a răspuns:

Www.cangurul.ro e in partea dreapta de unde sa selectezi judetul...ti-l da in pdf

| munteanuic a răspuns:

Pe site-ul www.cangurul.ro, in partea dreapta scrie cu rosu "Rezulutate concursuri". Mai jos, apesi pe un buton pentru a selecta concursul si pe altul judetul/sectorul. Daca nu te descurci, poti sa imi trimiti pe adresa ioana_teti@yahoo.com din ce judet/sector esti si eu iti trimit link-ul corsespunzator cu rezultatele.