| Katakimiku a întrebat:

Cum este stilul SWAG?
Aș vrea link-uri cu haine sau site-uri de unde pot cumpăra haine gen SWAG.
Mai mult poze cu fete care au stilul SWAG.
P.S.: Șieu tot fată îs. happy

4 răspunsuri:
| Katakimiku explică:

Și eu *

| NoNameasdod a răspuns:

Pai cauta pe google imagini, sau pe diferite site-uri cu poze : Swag style.De obicei la fete - se imbraca, ca si baietii laughing. Cu sepci, sau ochelari ( de fite, nu vedere ) blugi stramti..cat mai nu stiu - la moda - ``smecher cu doi de sm laughing `` => fitzee, chestii laughing. Intelegi tu (sper) cel mai bine e sa cauti pe googlle big grin sa te inspiri.

| EUnuTUsauRESTUL a răspuns:

SWAG inseamna secretly we are gay. SWAG inseamna si "she wants a gentelman". Daca vrei haine SWAG poti sa gasesti aici si de femei.

http://www.hainesportonline.ro/index.php?route=common/home

| Bz a răspuns:

Http://beingteen4ever.blogspot.ro/......-none.html Pai stilul swag este un stil de skateri + emo, o combinatie. Se gasesc haine in stilul asta la magazinele gen New Look, New Yorker, uneori H&M. Funda?