| mrxmihaix a întrebat:

cum pot face muschi acasa fara aparate? ce exercitii sa fac pentru maini si piept? dau funda la pr rasp care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| Diamantsacru a răspuns:

Abdomene(pe fata sau pe spate), genoflexiuni, flotari, stand pe omoplati(lumanarea)
funda?

3 răspunsuri:
| RodicaBinar a răspuns:

Alimentatie + activitate fizica intensa. Trebuie NEAPARAT sa ai grija la alimentatie! E vorba de depunerea masei musculare. Nu grasimi, ci fibre, carbohidrati, etc. Genuflexiuni, flotari, abdomene, cat de multe poti. Iar alergatul ajuta pentru toti muschii.

| Eu186958 a răspuns:

Intra pe you tube si scrie tae bo
este sigur, acolo ai mai multe, alege din ele, si sa faci in fiecarez i, asa poti face:* intra s avezi si tu, poate nu ma crezi:*
funda?:*

| mafiamaster00 a răspuns:

Flotarile sunt cele mai bune pentru pectorali si tricepshappy Tricepsul e cel care iti mareste forta atunci cand dai cu pumnul.winking asa ca pune-te pe flotari. happy Prima oara poti face in genunchi ca sa-ti fie mai usor, iar apoi cand te obisnuiesti faci cum se fac ele normal. Si ca sa-ti creasca muschii trebuie sa faci pana nu te mai poti ridica ...nu cand simti ca ti-e greu sa te opresti sau sa faci un numar fix... faci pana nu mai poti..pana nu-ti mai simti mainile happy si o sa vezi ca intr-o saptamana se va cunoaste diferenta big grin mult noroc.