| ChocapikCupcake a întrebat:

Cum pot sa adaug pe cineva in lista de prieteni de pe mail? Funda!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sa adaugi din email pentru ca nu ai o optine de a adauga singura fara intermediul altei persoane!

Deci trebuia sa intri pe messenger si sal adaugi normal SAU: sa te adauge persoana respectiva si tu sai dai accept din email (mi se pare simplu dar complicat laughing faci cum vrei tu si cum ti se pare mai usor ) astept fundita! :*