| MyihaDoolcica a întrebat:

Cum pot sa dresez un caine pichinez? Vreau datele clare nu vreau videoclipuri.

3 răspunsuri:
| Abruzzi a răspuns:

Pentru prima data invata-l sa nu faca in casa.Cand face il bagi cu nasu in pipi si il duci afara. Daca face si afara il feliciti si ii dai si o rasplata de ex o bucatica de carne.Cu timpu(1-2 luni) o sa se obisnuiasca.La fel si cu celelalte comenzi.

| MeTiNiStUlVeteran a răspuns:

Sall, in primul rand trebuie sa fi ferma dar nu ca in armata daca nu te asculta ia o stropitoare si udal daca te asculta dai o recompensa ceva de mancare, sper ca ti-am fost de ajutor bafta:X:X