| ღჩօოჩօղყƙღ a întrebat:

Cum pot sterge o pagina de Facebook?

5 răspunsuri:
| BubbleShoot a răspuns:

Buna :* mergi acolo langa ACASA [pe sageata aceea si dai la SECURITARE si jos dupa (Active Sessions... Editează) scrie DEZACTIVARE CONT (dai acolo) funitsa?:happy sper cas ti-am fost de ajutor si sper ca ai inteles big hug paa``!

| MirelaC a răspuns:

account settings-> security si jos scrie deactivate your account

| denisseioana a răspuns:

Setarile contului-securitate-ultima optiune jos este "dezactiveaza contul"happy

| Oitza a răspuns:

Buna smug
1. Dai click pe Panoul de administrare,
2.Click Editeaza pagina.
3. Undeva jos iti pare " Sterge Pagina"
4. Click Salveaza modificarile.
Apoi parca asteptai 13-14 zile... pe mine m-a pus sa astept.
Bafta. Pa-Pa.