| SteffiSteffzz a întrebat:

kiss TPU big grin. Ma plictisesc rau de tot in timpul liber. Dati-mi niste sugestii : Ce as putea sa fac? Inafara de citit, dormit, pc. Dau fundita da cele mai multe si mai frumoase activitati. Multumesc! :X

Răspuns Câştigător
| CristinaCristinika123 a răspuns:

Ai putea sa iesi cu pritenii la fastfood sau pe afar sau la un restaurant, sa pictezi, canti, disterzi...

1 răspuns:
| Kίđđίє a răspuns:

Poi vb pe mess cu prieteni vb la telefon cu prieteni iesi afara cu prieteni cauta jocuri rapunde la intrebari pe TPU fa-ti prieteni noi compune melodii picteaza etc. funda? plspuppy dog eyes