| XMYX a întrebat:

Daca v-ati imbraca intr-un costum de Halloween care ar fi acesta? Din ce l-ati compune? DAU FUMDA:*

Răspuns Câştigător
| sMotionless a răspuns:

De preferat, vampir.E cel mai simplu de confectionat.Ai nevoie de o rochita neagra sau ceva culori inchise(negru, visiniu inchis...), o pereche de strampi de plasa pe care sa-i mai decupezi si tu putin(largesti gaurile) o pereche de pantofi(cu toc sau fara:la fel culori inchise), dintii de vampiri care evident nu trebuie sa lipseasca, parul intins si tapat si pentru ultim retus un machiaj strident. Sper ca ti-am fost de ajutor:*.

1 răspuns:
| catygirl a răspuns:

Poti sa te faci zombie.cel mai usor.iei o pereche de pantaloni mai vechi care ii rupi si o bluza mai inchisa la culoare pe care o so rupi si pe ea.si iti dai cu ceva alb pe fata poti folosi fainahappy succes! iau funda?