| xPinkSunShine a întrebat:

Dau fundita la primul raspuns bun! As vrea sa`mi dati niste idei de decoratiuni pentru camera mea pe care sa le pot face eu (manual). Sau niste site`uri folositoare.

Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| deea_5723 a răspuns:

Buna...si eu m-am plictisit la un moment dat de camera mea, asa ca m-am apucat de pictat pe coli de carton floricele de diferite feluri(doar floarea, fara frunze si tulpina) albinute, fluturasi in diferite culori pe care le-am lipit de perete cu scotch dublu adeziv(doar in doua dintre colturi ale camerei).
Insa daca nu te reprezinta.ai putea gasi altceva de desenat...
Iti poti confectiona de asemenea un abajur pentru lampa sau bec(din ceva ce nu se topeste evidenthee hee) pe care sa il pictezi dupa bunul plac, sunt multe lucruri pe care le poti face... daca nu poti cumpara lucruri noi...transforma-le pe cele vechi!

Succes happy

2 răspunsuri:
| mihamihaela1234 a răspuns:

Www.handmade.ro
Aici gasesti o multime de idei de decoratiuni!

| Alexysa a răspuns:

E iarna fa-ti fulgi de zapada din hartie, stele si ingeri tot ce tine de craciun sau de iarna. funda?