| TpuNoName123 a întrebat:

Bună TPU!
De ce nu pot să dorm?!at wits' end
Am mai păţit asta cu o săptămână în urmăat wits' end
De atunci îmi este greu să dorm... Cei drept acum o săptămână m-am trezit la ora 15:30, iar astăzi m-am trezit la 15:00, dar m-am şi pus în pat târziu, pe la ora 3 jum.
Acum nu mai pot sta până la 4 să-mi vină somn...Am mai pus o întrebare de ce nu pot să dorm şi am primit răspunsuri cum ar fi să zic în gândul meu"Dorm, Dorm" am încercat, dar acum n-a mers. Ce am?! de nu pot să dorm?

Răspuns Câştigător
| blondu_9020 a răspuns:

Si eu la fel patesc,dar chestia asta e doar in mintea noastra,incearca sa te gandestila ceva frumos,de ex la ceva ce ti-ai dorii si cum ar fi sa fie asa si chestii de genu, asa fac si eu, ma pun in pat si am impresia ca trec 3 ore si eu nu adorm, dar de fapt trec doar cateva minutehappy, deci chestia ca nu poti sa dormi e doar in mintea ta

1 răspuns:
| blondu_9020 a răspuns:

Sau incearca sa depui ceva efort ziua, daca stai degeaba si nu iti consumin energia e si normal ca noaptea sa nu ai somn, si incearca sa te trezesti mai devreme