| Andrushhh a întrebat:

Este cine va care se joaca pe Club Penguin? Daca da, atunci am mare nevoie de ajutor. Unde pot gasi toate dulciurile de halloween. Sunt niste ghicitori iar 2 dintre ele nu le inteleg. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Pai.nici eu nu le stiu pe toate dar iti zic cate stiu:prima e un dovleac pe care il gasesti in pizzerie.alta e la snow forts dupa un morman de zapada.alta e la iceberg ascunsa dupa el.alte 2 sunt la the beach. una langa plaja si alta in varf langa telescop.cam atatea stiu. app ma poti ajuta si u cu una daca sti? e patrata si ca sa o gasesc scrie:you'll find the candy you adore where a ninja shadow was before:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da le stiu:Forest (jos), Forest (sus), in pizzerie, la forts, gifts shop, plazza, in camera aia de la ski vilage si la ice berg.
spune-mi si mie numele pinguinului tau al meu este PUTERE intru numai pe serverul Wind Chil, intra si tu pe Wind Chil mereu, daca vezi un pinguin verde deschis, cu numele de Putere.
Daca ma vezi scrie ceva in romana:ex:Romania, ce faci? etc
intru aproape in fiecare zi pe CLUB PENGUIN.