| alexuta233 a întrebat:

Buna TPU eu joc de ceva timp metin2 si am mai multe caractere pe mai multe severe dar pe accelasi cont. Credeti ca as putea sa-mi transfer de exemplu itemele de pe draco pu lupus sau de pe hidra pe lupus sau asa ceva. Dau funda pentru cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| DrunkShepp a răspuns:

Nu. nu poti eu joc de mult timp poti sa iti faci doua caractere pe acelasi server si apoi le pui itemele in depozit pui aceiasi parola la ambele caractere si asa iti iei iemele de pe caracterul 1 din depozit si le pui in inventarul de la caracterul 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti face asta decat daca vrei sa faci schimb de iteme pe acelasi sever prini ntermediul altui acont sau a unui prieten sa a depozitului dar doar pe acelasi server