| veriss a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva cu ce masina pot ajunge de la piata unirii la baneasa shopping city? Va rog, e urgent.

Răspuns Câştigător
| foxsilver a răspuns:

Iei metroul pana la statia " Aviatorilor", si de- acolo te duci la statia de autobuz " P-ta Charles de Gaulle" de unde poti lua autobuzul 131 sau 335, si vei merge pana la capăt.

1 răspuns:
| bucurestibucuresti a răspuns:

Puteti sa mergeti cu masina 131, sau 301 de la Piata Romana; sau, de la Barajul Dunarii cu 335 direct la baneasa shopping city."