| Emi_Litman_1973 a întrebat:

Imi puteti recomanda niste tabere de vara din Romania.La scoala mergem, dar copiii din clasa mea sunt cam fitosi si isi bat joc de mine pentru ca nu am lucruri materiale de valoare si alte chestii(telefoane sau haine de firma)Ma puteti ajuta va rog.Dau Funda!

4 răspunsuri:
| Beccaaa a răspuns:

Tabara "Floare-de-Colt" de la Durau. Este o tabara "religioasa", dar nu te gandii ca stai toata ziua si spui rugaciuni, nu, faci multe activitati, organizatorii sunt super de treaba si nu stiu daca vor mai fi aceeasi îndrumători de echipa ca in promotia mea, dar iti pot spune ca si aceeia eraufoarte buni, rabdatori si amuzanti. Plus ca peisajul e superb. In tabara nimanui nu i-a pasat despre ce telefon aveai, cum te imbracai sau ce meserie aveau parintii tai. Mi-am facut o groaza de prieteni, cu care mai tin legatura si acum chiar daca ei sunt din Iasi sau Cluj, iar eu stau in Prahova laughing
Ti-o recomand cu mare drag.

| Emi_Litman_1973 explică (pentru Beccaaa):

Muiltumesc.imi poti spune si mie cat te-a costat?

| Emi_Litman_1973 explică (pentru Beccaaa):

Multumesc,dar trebuie sa merg cu clasa sau pot merge si singura?

| Beccaaa a răspuns (pentru Emi_Litman_1973):

7 milioane, incluzand transportul (un pret destul de bun pentru toate condițiile si activitatile). Cred ca poti merge si singur avand in vedere ca erau copii care nu au mers cu clasa, dar eu am mers cu clasa.