| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune si mie un local ieftin unde s.ar putea tine un banchet de minim 15 persoane din Bucuresti? E de preferat ca fiecare dintre noi sa dam suma de aprox 50 lei\pers. Va multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu 50 lei de persoana nu il poti numi banchet ci o adunare la un suc/pizza. Cea mai buna varianta pentru voi e sa rezervati o masa intr un clubulet ceva

| corbulalbrosu a răspuns:

In fiecare localitate mai de doamne ajuta (nu precizezi unde locuiesti) sunt localuri unde se pot tine astfel de reuniuni. Este necesara o prospectare prealabila a localurilor si o discutie cu patronul care va prezenta o oferta si in fnctie de aceasta bate-ti palma sau nu. Sa fii pregatit cu o suma de bani deoarece In general se cere o garantie. Distractie placuta.