| ingrydoaica25081999 a întrebat:

imi puteti spune va rog cand va incepe noul serial cu trupa Lala Band,sau cum se va numii sau despre ce va fi vorba,orice informatie este utila,dar ma intereseaza cel mai mult cand va incepe, dau FUNDA.

2 răspunsuri:
| amyana00 a răspuns:

Se numeste O NOUA VIATA si incepe din februarie 2014. Va fii ceva de genul serialului Pariu cu viata...

| veronicavero555 a răspuns:

Se va numi "O noua viata" si v-a incepe in 2014 pe programul ACASA, mai multe detalii se vor afla pe parcurs. Sper ca asta sa iti fie macar putin de folos. laughing)