| laurasory a întrebat:

Buna TPU! In noaptea asta trecem la ora de vara? Multumesc mult!

10 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Da. Ceasurile se dau ÎNAINTE CU O ORĂ în noaptea de sâmbătă spre duminică!

Sursa: http://www.gandul.info/......ca-9433077

| Didi908 a răspuns:

Da, in seara asta vom trece la ora de vara, in loc de ora 3 va fi 4!

| Jameson a răspuns:

Da. funda?

| MIHAelaKISS a răspuns:

Da

| MarryBlue a răspuns:

Dahappy

| kmarianak a răspuns:

Da, in noaptea asta (24 spre 25 martie 2012) trecem la ora de vara. Informatii mai multe gasesti pe http://www.interferente.ro/Trecerea-la-ora-de-vara.html.

| TheAvenger a răspuns:

Da, așa cică..de exemplu, acum nu o să mai fie 11, acum o să fie 12...

| lovemusic605 a răspuns:

Da, în noaptea asta, care urmează. Ora 3 va deveni ora 4, mai exact.

| Monylove a răspuns:

Da. Ceasul se schimba in ultima noapte dinntre sambata si duminica din martie. Vom dormi cu o ora mai putin! O funda?

| Adina19 a răspuns:

Da in noaptea de 24 spre 25 se schimba ora.