| lovedubstep a întrebat:

Intrebare urgenta: Cum poti sa-ti schimbi numele pe facebook? Dau
fundita!:*

Răspuns Câştigător
| Vladut122 a răspuns:

Dai pe sageata aia de langa,, Acasa,, si acolo dai la setarile contului si iti apare,, Nume - XYZlaughing,, si dai la,, editeaza,,. Sper ca te-am ajutat!happy

1 răspuns:
| andreeaghm97 a răspuns:

Pe pagina de FB sus in dreapta este o sageata mica, dai click acolo si iti apar diferite optiuni, dai click pe aia care incepe cu account(scuze eu il am in engleza) (daca e in engleza si al tau dai pe account settings) si dai click acolo si iti apare numele tau si daca dai click acolo poti sa il stergi si sa scrii altul
sper ca ti-am fost de folos