| MihaiN1 a întrebat:

Intrebarea aceasta e mai mult pentru cei care joaca counter - strike.
Dupa parerea voastra care este cea mai buna arma Awp, M4A1 sau calash
Si la M4A1 cum este mai bine sa trag cu amortizor sau fara?
Dau Funda!

3 răspunsuri:
| BoRaK_7316 a răspuns:

M4A1 mi se pare Foarte Buna...Cu amortizorul doar nu se mai aude. dar eu joc pe un sv cu zombi si numai cu M4A1 joc cu amortizor am senzatia ca trag mult mai bine cu amortizorul.

| MuSk a răspuns:

Cu M4A1 nu e nicio diferenta daca tragi cu amortizor sau fara si eu as alege aug e mult mai buna

| alexno2 a răspuns:

Normal ak47 e cea mai buna