| Mariuss32 a întrebat:

As vrea sa imi laamuriti un lucru la Counter-Strike 1.6. Joc pe un server cu zombi si as vrea sa stiu cum e mai buna M4A1? Cu amortizor sau fara? Cum este reculul cu amortizor si fara? Care este concluzia voastra?

1 răspuns:
| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Eu joc de muli cs 1.6 si prefer cu amortizor ca nu se aude tare in casti, dar si fara la tistante mari folosesc fara pentru a vedea mai clare gloantele si la apropriere amortizor, Nu prea cred ca e diferente de recul ..Conteaza skilul.Succes.