| Captive a întrebat:

Joc Empiremt2 de vreo 2-3 zile...
Si de aseara am incercat sa intru pe caracterul de samanca(lv51)...Si am intrat m-a bagat pe caracter, totul bine, s-a incarcat chestia aia si mia aratat doar cercul ala (unde am ramas cand am iesit) si ma scoate afara de pe server.Si apoi am incercat sa intru pe razboinica(lv 27) tot pe contul acela si m-a lasat...Si razboinica era tot in cercul ala.In fine. Oare de ce ma scoate de pe server? Pls cine stie sa imi spuna. Si sa imi spuna si cum rezolv problema asta.
P. S. Dau fundita!

2 răspunsuri:
| cristiansonix a răspuns:

Aaaaa... baga-te pe wow world of warcraft scrii pe net wow itr si il downloadezi si bagi id-ul cristianz2010@yahoo.com si iti dau un realm care iti inmulteste cu 500 exp normala. ca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai lag adică te blochezi în oras ca si mie am lv 90