| MadRaven a întrebat:

M-am inscris la un concurs de proza scurta care se desfasoara pe internet.In regulament scrie ca trebuie sa am cel mult 15 pagini in Word 2003.
Am incercat mai intai sa descarc Microsoft Office 2003 dar nu am reusit. Apoi am incercat sa numerotez paginile in Word-ul meu (2007) dar nu merge.
Oricat de mult as scrie e doar o pagina lunga.
Ceva sfaturi?

3 răspunsuri:
| dogslover a răspuns:

In meniul Page Layout ai optiunea "Size". Alege prima optiune (Letter - 8.5"x11") si vezi daca merge. Daca nu gasesti meniul acesta, du-te in Office Button, apasa pe "New" si vezi ce optiuni poti edita de acolo. Baftawinking

| Cristal11 a răspuns:

Mai bine, ai putea sa intrebi un profesionist.

| avatarley a răspuns:

Este foarte posibil sa ai o problema la windows sau in cel mai bun caz ai saterile setate gresite.