| MeyCara a întrebat:

ma plictisesc. Ceva idei?

7 răspunsuri:
| Roxy9809 a răspuns:

Presupun ca esti fana anime, uitete la niste seriale mie mi-a placut foooarte mult Ao no exorcist (blue exorcist)

| irbis a răspuns:

Depinde de ce-ti place. Poate ceva din lista asta: anime http://myanimelist.net/panel.php (aici gasesti o lista cu cam toate care s-au facut ordonate dupa cat de bune spun utilizatorii ca sunt), filme si seriale online, jocuri, muzica (sa asculti sau sa canti), diverse hobbyuri, o plimbare, carti (de citit sau de jucat), fazan, mediteaza la sensul vietii. Daca nici una din astea nu-ti convine, apuca-te de fund si sari in sus.

| thedistroyer a răspuns:

Iesi pe afara sau intra pe mess big grinsmug

| Crucified a răspuns:

Vin al tine acasa si sa vezi ce-ti fac! n-o sa te mai plictisesti! rolling on the floor

| benny a răspuns (pentru Crucified):

Ce-i faci laughing o tai cu lama

| Crucified a răspuns (pentru benny):

Altceva...stii tu ce! rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| Dragos_Stefan_1997 a răspuns:

Pai poti iesi cu prietenii, poti vedea un film, poti asculta muzica sau orice altceva big grin funda?