| Vladimir10 a întrebat:

Ma plictisesc... imi spuneti si mie ce asi putea sa fac sa pierd timpul? Funda!big grin

Răspuns Câştigător
| GABYZZW a răspuns:

Vladi gata ai luat vacanta gata cu scoala mergi si tu la un football la un gratar cu prietenii organizati si voi niste drumetii sau poate ai pe cineva in afara tarii mergi in vacanta acolo.
DISTRACTIE PLACUTA!

6 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Niste teme de vacanta

| paulx94x a răspuns:

Pai asta am intrebat si eu pe cineva. am primit raspunsuri precum sa stau la plaja, sa ma joc pe calculator, sa citesc, sa fac sport, etc. depinde ce iti place

| Sly a răspuns:

Dormi... Dupa ce te vei trezi, vei fi plin de idei.

| KatyyLWA a răspuns:

Asculta muzica, joaca`te ceva, citeste ceva, vorbeste cu cineva, uita-te la un film

Răspuns utilizator avertizat
| John555 a răspuns:

Daca, chiar nu ai ce sa faci si nu vrei sa iesi afara sau sa dormi sau sa mananci sau sa asculti o muzica...incearca sa iti iei un joc de pe net si sa te chinui sa-l termini... Eu asa as face.