| anonimlove a întrebat:

Buna TPUkiss
mai demult, acum un an am jucat un joc pe net, pacat e ca nu mai stiu nici site nici numele jocului dar va pot spune cum era jocul poate stiticrying
"era un om care avea o casuta si in curte putea sa puna in gradina tot felul de legume, si in cealalta parte a curtii avea vacilaughing(care trbuiau cumparate din oras) mai era o casa in fata casei lui de unde cumpara rasaduri...jocul e foarte faincrying
pls help...

3 răspunsuri:
| Wilder a răspuns:

Farmville?

| Zady a răspuns:

Cred ca este barny farm sau ceva de genul sper sa te ajute

| Nicole089 a răspuns:

Nu mai stiu nici eu cum se numea l-am jucat odatalaughing sorrysad