| anonim_4396 a întrebat:

numai pot sa intru pe facebook si vreau sa imi dezactivez contul.Cum as putea sa fac? am si alta optiune? se mai poate si in alt fel? plz. urgent. FUNDA

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Inta in "Contul meu" si "Setarile contului" apoi "Dezactiveaza cont". fundita, te rog!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Nu poti altfel. De ce nu poti intra in cont?

| Nustiu_4302 a răspuns:

Intri pe www.facebook.com si dai pe intrebarea aceea "Ti-ai uitat parola?" si dai click si iti va trimite un e-mail si astfel vei intra din nou pe facebook si vei dezactiva :)