| dana_8887 a întrebat:

Buna Tpu.Nustiu ce mi s-a intamplat cu contul meu de pe facebook cand intru imi apare : Your account has been temporarily suspended

Suspicious activity has been detected on your Facebook account and it has been temporarily suspended as a security precaution. It is likely that your account was compromised as a result of entering your password on a website designed to look like Facebook. This type of attack is known as phishing.

Dau continue si ma pune sa sciu un cod il scriu, dar nici un rezultat. MA puteti ajuta ce s-a intamplat cu contul meu? Multumesc. Funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poate ai intrat pe fb tau de pe alt pc, sau si mai rau, acea persoana ti a salvat datele si intra pe contul tau

| gicaputinica a răspuns:

Din ce vad eu, contul este temporar suspendat.
Singurul lucru este sa astepti sa verifice ei problema si sa-i dea drumul.