| anonim_4396 a întrebat:

O sa particip la un concurs de arte plastice dar nu stiu exact tema. Cred ca va fi vorba de ziua copilului. Imi puteti da niste idei cu privinta la desensi la detalii, va roog, nu am nicio idee daca ne da aceasta tema. Poate ma puteti ajuta, dar si cateva imagini ar fi de folos. Cel mai bun raspuns primeste Fundta!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai normal ca o sa fie ceva legat de copii, dar vreau niste idei pentru ce as putea face langa ei. jucarii si dulciuri, nu prea merg. sad Dar mersi oricum.

| Rockat a răspuns:

Pai ar trebuie sa faci ceva scrict cu si despre copii, ce le plac copiilor, poate fi pe fundal coloart sau cu jucari sau dulciuri.

Întrebări recente