| •.•°..::paffy::..•.•° a întrebat:

Pana la urma cand incepem scoala? Ca eu nu mai inteleg nimic I don't want to see

10 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Incepem miercuri, 27.04, pentru ca marti, profesorii au Cercuri Pedagogice.

| LoOvE a răspuns:

MIERCURI.

Asa s-a stabilit. Poti sa verifici, dar te asigur eu ca miercuri incepe si gradinita si scoala primara/gimnaziala si liceul.

deci bucura-te inca de o zi de vacanta tongue

| iulianr a răspuns:

In a trei a zi de Pasti trebuie sa mergem la scoala.

| Deiiiiia a răspuns:

Miercuri :* A dat si la stiri happy.

| Bylok a răspuns:

Miercuri(27 aprilie).

| Coriine a răspuns:

Buna.
Miercuri incepem scoalahappy. Nu ai vazut ca a dat si la stiri pe PROTV, ca ministerul educatiei a prelungit`o inca o zi pentru"odihna"?happy
Pa, pa :*.

| Coriine a răspuns:

Uite si aici, daca nu ma crezi:) :http://stirileprotv.ro/......neriu.html

| faratinenupotplange a răspuns:

Marti dar daca vrei te duci miercuri
is your problem :p

| Flaf a răspuns:

Din 26 aprilie se incepe scoala
funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepem miercuri scoala.