| BOOBZen a întrebat:

pe facebook, ce as putea sa fac sa nu mi se mai vada adresa de e-mail? Eu sunt noua pe facebook, multumesc

2 răspunsuri:
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

In coltul dreapta sus ai patru optiuni referitoare la profilul tau. Acceseaza "Account", iar din cele cinci submeniuri pe care le vei gasi alege "Account Settings". Aceasta optiune are si ea alte suboptiuni, in numar de sapte. Alege "Settings", iar la rubrica "Email" seteaza "hide". Succes!

| dentartes a răspuns:

E foarte simplu. Accesezi "contul meu" - "setarile contului" - "e-mail" si un click pe "hide" happy