| cυρcαкє a întrebat:

Buna TPU.Pe jocul Webkinz, pot sa invit pe cineva acasa la mine? Sau cum sa-l invit la un joc pe care il am eu? Se poate?

Răspuns Câştigător
| tpurotpuro a răspuns:

Sigur ca se poate! Va setati pe aceeasi zona si va contactati pe telefon. Dar atentie, ca sa inviti pe cineva acasa la tine trebuie sa fii acasa si dupa aia trimiti invitatia.
Te duci la jocul respectiv, la invite friend si, daca sunteti amandoi pe zona, il inviti, el trebuie sa accepte si gata!
Funda?::*