| SentimenteColorate a întrebat:

Buna TPU peste o ora jumate aproape este yiua verisorului meu ce credeti ca trebuie sa ii duc? dau funda adica ce cadou sa ii daubig grin? dau funda are doar 12 anibig grin

Răspuns Câştigător
| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna.Pai nu stiuthinking un joc video; un animalut de plus; sau un catelus adevarathee hee. Sau i-ai o carte [daca ii place sa citeasca] care sa-i fie folositoare la scoala.happy. Sper ca te-am ajutat.Pa-pa:*.

8 răspunsuri:
| Satisfaction a răspuns:

Jocuri pe calculator, minge de fotbal, jucarie...nu mai stiu

| Ancutss30 a răspuns:

Poti sa ii iei o enciclopedie pentru la scoala, un dictionar sau o carte de aventuriwinkingIai un joc gen Piticot, Monopoly sau Scrabble[Foarte calumea am si eu]sau ceva ca o rama, ceva sa ii aminteasca de tinewinkingFunda?

| laurentiu a răspuns:

Pai cuparai un joc pe calc (o sa il adore)

sau daca vrei sa iesi mai ieftin cumparai o jucarie(cunosc copii mai ales de ani acestia tot adora jucariile si se joc cu ele)

| medyth a răspuns:

Pentru copii de 12 ani se potrivesc mingiile daca e si de firma va fi cel mai bun cadou alteceva cumparai un joc monopoli fotbal din acela stil masa iai cidiuri cu jocuri pe calculator preferat couunter strike fifa 2008 sau 2007 nfs carbon sau most wanted daca ti-am fost de ajutor fundahappy

| ƦαℓυҜα a răspuns:

Buna si tie! Pai...eu cred ca daca are 12 anisori ar fi frumos sa-i duci un bibelou poate cu-n animalut, sau o lampa pentru copii! Depinde de ce-i place lui. Daca ti-am fost de folos, fundita te rog:d!

| cineva1992 a răspuns:

O masinutzabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O jucarie sexuala laughinglaughinglaughing

| joanahcherry a răspuns:

Frate adica muuulti considera 12 ani o varsta ca la... 7 ani frate phbbbbt. jucarii, masinutzeee BLA BLA BLA happy