| Mydy a întrebat:

revin si eu cu o intrebare... sambata asta merg cu inca 4 fete pe un deal sa stam, sa povestim si, ma gandeam daca aveti ceva idei. adica ce sa luam si de mancare si de jucat ( nu spuneti baieti) pana acum avem o minge, carti, 2 paturi, suc si apa si remi ne-am gandit la un gratar dar nu am reusit sa facem rost ...deci trebuie sa gasim altceva, aveti idei?
[ Logic funda]

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Sa fac misto.sa nu fac misto...ok fac misto!
.la un dildo v-ati gandit?

| Vera8156 a răspuns:

Palete cu fluturas - badminton parca -
Ceva de rontait, ca doar n-o sa traiti doar cu apa si suc + o sticla de vin, pentru atmosfera. Nu zic sa va imbatati pana lesinati pe acolo, am zis doar 1 sticla, ar trebui sa nu apara probleme daca o impartiti la 5.
Nu va bagati la gratar daca nu stiti sa-l faceti.