| Divineeee a întrebat:

Scrieti-mi si mie niste statusuri de genu : Cu indiferenta ta m-ai facut mai tare.Acum nu-ti convine dar incet, incep sa calc pe urmele tale. si abia acum vezi si tu ca indiferenta doare...

3 răspunsuri:
| mQriana a răspuns:

Vreau sa stii ca mi se rupe de ce faci, de ce zici de ce vrei, ma'ntelegi, sau macar incerci sa-ntelegi, ca mi s rupe de ce spui, ce faci in orice fel, spune-mi daca ma-ntelegi, sa ti-o spun altfel!

| mQriana a răspuns:

"Pune st0op cand te streseaza. Explica`i ca exagereaza. Nu`ntelege? Abereaza? Spune`i pa si se calmeaza`!""

| PisicutaNebunatica a răspuns:

Ce te uiti asa la mine? Chiar nu vezi ca nu's de tine?

Uita'te atent. Nu insistent...Priveste dar nu atinge. Te pot respinge!

Ma vrei inapoi? Eu nu. Iti spun doar atat : Nu miza pe faptul ca odata m'ai facut sa plang.Am mai crescut.

Si acum sunt sigura ca tu crezi ca sunt singura. Si crezi ca'i trista viata mea dar vreau sa-ti spun ca nu e chiar asa.

Va veni timpul sa vorbim din nou. Eu o sa rad de multe. Tie o sa-ti para rau.

De obicei te duci in cluburi de noapte. Crezi ca masina ta ma da pe spate. Parfumul greu pluteste'n aer. Asta e portret robot. De fraier.

Nu ma atinge. Nu plange. Si stii ceva? Lacrimile tale nu mai au de mult efect asupra mea.

Te maturizezi prea greu. Crezi ca's ma'ta sa te iert mereu?

Si iti multumesc ca m'ai facut sa vad ca nu esti ce'mi doresc.

Acum cauti melodii care sa-ti aminteasca de noi. Îti pare rau. si mie. da nu te mai vreau înapoi

Nu pRiVi iN sPatE...lAsa`N uRmA tot cE A fost tU inCerCaI sa tE rIdiCi El tE tRaGeA In JoS dar nu cEdA cand iNk mai sti ca poTsI ca tine sunt mUltE dar cA El sunt tOtSi

La tot pasul sunt vorbe de rau si nu-mi pasa,in ciuda tuturor duc o viata frumoasa

Persoana cu un cap incuiat
Este fata care plange dupa un baiat
El isi bate joc de ea si o ameninta ca pleaca
Iar proasta la vorble lui pune botu, si se dezbraca

in continuare crezi ca totul iti apartine,poti sa ai orice insa clar, nu si pe mine!"

"Si ai inceput sa regreti. Minciuni. Lacrimi. Gesturi. Le regreti pe toate unul cate unul. Regreti ca n-ai stiut sa ma pastrezi. Sa ma ai doar pentru tine... Acum am plecat si nu ma mai intorc..."

".de ce sa-ti vorbesc?>de ce sa te cunosc? nu are rost, toti sunteti l fel...d ce sa te caut eu, cand o poti face tuh!/

Poate intr-o zi iti vei dori sa ma vezi zambind ca-n prima zi.Atunci te vei gandi doar la mine'''

""Uneori am momente in care ma gandesc la trecut, momente in care ma gandesc la tine, dar pana si ele sunt din ce in ce mai rare, si...Zambesc""

Vreau sa te fac sa ma vrei! Sa ma privesti! Sa ma atingi! Sa nu poti trai fara suflarea mea! Dragule... durerea ta e placerea mea!:X

Nu meriti nimic. Odata am fost atat de oarba incat sa cred ca meriti. N-ai meritat nici atunci, dar stii cum e „ nu e orb mai orb decat cel care nu vrea sa vada". Si in mod sigur, eu nu vroiam sa vad

Intre doua nu te ploua stiu e adevarat.nu am ce iti face tie`ti place asa te crezi barbat.stiu ca e plina de figuri si ai sa ti`o furi cu ea. e mai bine asa,ramai la ea

Stiu ca ai vrea sa-ti vorbesc, sa-ti zambesc, sa-ti dau atentie...dar las-o mai usor ca nu ma m-ai interesezi...

Azi nu`ti mai ramane decat sa-o privesti...pentru ca ieri ai pierdut! ""

Iubitule, daca vrei sa ma intorc...e ca mine, sau deloc; X

Orice baiat merita o a doua sansa... evident cu o alta fata●๋๋°

te-ai intrebat vreodata cate ai putea sa pierzi daca ma dai la o parte si nu o sa ma mai vezi? Deschide ochii, vreau sa te privesti.mai sti cine esti?

Spune stop cand te streseaza, explica`i ca exagereaza, nu intelege? Abereaza? Spune`i Pa si se calmeaza!; x

"... Good girls are found in every corner of the Earth.BUT unfourtunately the Earth is round..."

El: "…Ţie îţi trebuie un iubit mai ca mine aşa…"
Eu: "…Aaa.Ok.Cunoşti vreunul?"

O sa te gandesti cateodata la mine, o sa-ti aduci aminte de ce ziceam sau faceam si. O sa ai un zambet in coltul gurii. E suficient!"

"Am trecut peste tine Nu`ti pune semne de intrebare Nu ma uit iar inapoi, chiar daca pe amandoi ne doare

"Am pus suflet in cateva momente ...De azi spun STOP Sentimente Deci din nou cum am fSt fata buna n-are rost"

"nu dau doi bani pa vorba ta:-T ca nu pui suflet deloc in ia:-C. si minti mereu.mereu o sa ramai asa ca lumea nu te stie bine dar n-are rost sa mai vb de tine"