| andreyutzha a întrebat:

se apropie craciunul si nu stiu ce sa-i fac cadou prietenului meu. facem 2 ani acum pe 20 decembrie.chiar am ramas in pana de idei...pentru data de 20 am gasit cei voi face cadou dar de craciun nu stiu happy ma puteti ajuta cu niste sfaturi?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ii faci un singur cadou, pentru ambele evenimente.

| LucaTheodor a răspuns:

O felicitare, forme 3D origami, etc.

| emiliaalexandra a răspuns:

Un ceas

| Alina_Suciu_1995 a răspuns:

Pai ai putea sa ii cumperi un puzzle personalizat cu poza voastra sau multe altele :D; intereseaza-te cumva cam ce si-ar dori. Poate intri mai mult in spiritul craciunului, ca sa ii ghicesti un cadou, intrand pe acest blog, e super : http://simtemagia.blogspot.ro