| bombonica22 a întrebat:

Se apropie ziua mea si nu am idee ce melodii sa imi pun pe CD ..adica care sunt mai noi, va rog sa ma ajutati si pe mine cu melodii pe care le stiti si sunt noi nu conteaza genul in afara de manele, sa fie hip-hop..nu conteaza ceva in genul :

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v =2cXDgFwE13g

Dau funda, va multumesc :*!

Răspuns Câştigător
| Aditzu a răspuns:

La multi ani laughing ce coincidenta si ziua mea se apropie. cand e ziua ta?
nu pot sa iti dau linkuri ca sunt prea multe... daca te ajuta iti scriu. happy

deci : andra, bruno mars, cher lloyd, flo rida, far east movement, ryan tedder, fly project, jessie j, lmfao, liviu teodorescu (little bit of love), j-lourenzo (ain't nobody), jonas b (chillin in the summertime), nick jonas (introducing me) ...si mai multe tongue pentru detalii, pm laughing tongue